KONST / Litografier / Litografier 12213490
nr 1221 3490
Hasse Hasselgren
(1933-2002)
Litografier, 2 st, Hasse Hasselgren (1933-2002), Signerade -76,250-upplaga. Motivet: 42x28
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:41:58
29/11 20:09:56
100 kr
3/12 18:01:16