KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13682001

nr 1368 2001

Luigi Crosio (1835-1915), Romantisk scen. Signerad. Olja på duk, 76x52 cm

Kondition: skador, färgbortfall, smärre tryckmärken

Utrop:

20.000 kr

Såld:

28.500 kr

måndag 14 december 2020
kl 18:43:17

  • Klassiska
  • 14 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska