MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 8748148
nr 874 8148
Garderobsskåp
1800-tal, längd: 134, djup: 64, höjd: 207 ca
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:31:05
3.600 kr
3.600 kr