KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15103094
nr 1510 3094
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, "Vit Kamel". Signerad, numrerad 10/20, daterad -70. Bildmått: 14x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:47:30
12/12 20:42:30
12/12 20:47:03
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl