KONST / Litografier / Färglitografi 11822225
nr 1182 2225
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Ladugård. Signerad, numrerad 163/320, motivet: 39x48 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 maj 2018
kl 18:39:43
12/5 11:52:39
700 kr
14/5 18:34:03
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz