KONST / Litografier / Färglitografi 16784073
nr 1678 4073
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
"Piraten". Signerad, numrerad 202/290. Färglitografi, bildmått: 26x37cm, yttermått inklusive ram: 44x53cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:40:56
9/2 12:44:37
10/2 10:16:53
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann