KONST / Litografier / Serigrafi 13524397
nr 1352 4397
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad ap 19/35. Motivet: 80x64 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:35:47
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan