KONST / Litografier / Färglitografi 14717122
nr 1471 7122
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 59x87cm, yttermått inklusive ram: 82x108cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:16:24
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr