ART / Sculptures and works of art / Sculpture 10941684

nr 1094 1684

SCULPTURE

gilt bronze, Tibet, 18th century, height: 16, 5,

förgylld brons, Tibet, 1700-tal, höjd: 16, 5

8000

SEK 6800

Monday Mars 6 2017
at 19:06:25