KONST / Litografier / Färglitografi 16536390
nr 1653 6390
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 114/390, utter. Färglitografi, bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 19:19:18
22/10 22:25:07
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz