KONST / Litografier / Färglitografi 15339097
*
nr 1533 9097
Birgitta Mångsén
(1944-2009), Sverige
Signerad, numrerad 79/260. Färglitografi, bildmått: 26x36cm, yttermått inklusive ram: 38x48cm
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 april 2023
kl 19:34:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 10:47:52
1
100 kr
6/4 09:40:49
2
300 kr
8/4 17:33:19
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Birgitta Mångsén
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 26x36cm birgitta mångsén färglitografi grafik kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Birgitta Mångsén
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén
nr 1533 9097
Birgitta Mångsén
(1944-2009), Sverige
Signerad, numrerad 79/260. Färglitografi, bildmått: 26x36cm, yttermått inklusive ram: 38x48cm
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 april 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/4 10:47:52 | 1 | 100 kr |
6/4 09:40:49 | 2 | 300 kr |
8/4 17:33:19 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Birgitta Mångsén
Birgitta MÃ¥ngsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 26x36cm birgitta mångsén färglitografi grafik kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09