KONST / Litografier / Färglitografi 13384658
nr 1338 4658
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/175, Motivet: 47x38cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:38:19
27/7 19:33:19