KONST / Litografier / Färglitografi 15286464
nr 1528 6464
Färglitografi
Carl Momen. Signerad, numrerad EA 31/34, daterad 1976, träd. Färglitografi, bildmått: 65x47 cm, yttermått inklusive ram: 82x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:08:43
18/3 16:23:41
350 kr
20/3 19:15:55