GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 5738011
nr 573 8011
VASE
Lenght: ()
Nils Bark, stengods, brun glasyr, höjd ca 9 cm, signerad
Condition: slitage
300
SEK 2300
Monday Mars 30 2009
at 17:50:58
350 kr
450 kr
1.200 kr
550 kr
800 kr
900 kr
6
2.200 kr
1.700 kr
2.100 kr