KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14314108
nr 1431 4108
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 203/360. Bildmått: 17x28cm, yttermått inklusive ram: 34x44cm
måndag 15 november 2021
kl 20:56:02
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg