KONST / Litografier / Färglitografi 4542672
*
nr 454 2672
Färglitografi
Krallis, "Flugan" 29/40, 60x73
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2007
kl 16:52:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 20:31:52
1
750 kr
17/2 12:19:14
2
400 kr
19/2 14:52:05
2
550 kr
19/2 14:52:48
2
650 kr
19/2 16:40:23
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik krallis litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 454 2672
Färglitografi
Krallis, "Flugan" 29/40, 60x73
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/2 20:31:52 | 1 | 750 kr |
| 17/2 12:19:14 | 2 | 400 kr |
| 19/2 14:52:05 | 2 | 550 kr |
| 19/2 14:52:48 | 2 | 650 kr |
| 19/2 16:40:23 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik krallis litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



