KONST / Litografier / Färglitografi 9122122
nr 912 2122
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), blommor, EA (konstnärens exemplar), signerad, 58x44
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:20:30
11/9 08:30:34
15 sep
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm