KONST / Litografier / Färglitografi 12916317
nr 1291 6317
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, "Rågvakten". Signerad, numrerad 15/198, daterad -90. Motivet: 38x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:44:33
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij