KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13535382
nr 1353 5382
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Signerad, daterad -49. Pastell, 44x58 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:43:11
600 kr
700 kr
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt