KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6035450

nr 603 5450

Akvarell

signerad, hundporträtt, 16x23

Utrop:

100 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 5 oktober 2009
kl 17:54:33