KONST / Litografier / Litografi 12275516

nr 1227 5516

Ernst Josephson

(1851-1906), Sverige

Litografi, Dam. Signerad, Motivet: 32x19 cm

Ernst Josephson, svensk målare född 1851, död 1906.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 januari 2019
kl 18:51:00

7/1 18:40:55 1      Vinnande bud
7/1 18:41:22 1      justering av budtak

Ernst Josephson

Läs mer om Ernst Josephson