ART / Oil paintings / Oil painting 12699009
nr 1269 9009
OIL PAINTING
Otto Plersch. Signed, dated -88, pannå, 59x59 cm,
Otto Plersch. Signerad, daterad -88. Olja på pannå, 59x59 cm
SEK 200
Monday August 19 2019
at 19:36:40
15/8 17:07:13
150 kr
16/8 11:53:08