MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 4286603

nr 428 6603

Karmstol

1800-tal, Gustaviansk stil, förgylld

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.300 kr

måndag 18 september 2006

Den Gustavianska stilen