FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13326124
nr 1332 6124
ARMCHAIR
Hans Olsen, CS Möbler, Denmark, 1950/60-tal. Lösa dynor, skinnklädsel, wear, repor, märken, nackkuddens fäste skadat.
Hans Olsen, CS Möbler, Danmark, 1950/60-tal. Lösa dynor, skinnklädsel
Condition: Slitage, repor, märken, nackkuddens fäste skadat
1500
SEK 1000
Monday June 8 2020
at 19:57:39
8/6 19:47:10