KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915021
nr 1591 5021
Oidentifierad konstnär. Signerad S Lembeck, Höstar & Höns. Olja på duk, 43x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:41:03
19/1 10:43:22
300 kr
22/1 17:45:59