GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 11007020

nr 1100 7020

DINNER SET

Russia, 8 pieces, wear, damages.

Ryssland, 8 delar

Condition: slitage, skador

Monday April 3 2017
at 20:39:11