ART / Oil paintings / Oil painting 13406341
nr 1340 6341
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed. Oil on canvas, 73x73 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 73x73 cm
SEK 250
Monday August 10 2020
at 19:00:05
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)