FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 9671303

nr 967 1303

ARMCHAIRS

one pair, 1940s, wear.

1 par, 1940-tal

Condition: slitage

600

SEK 400

Monday June 15 2015
at 18:12:31