KONST / Litografier / Färglitografi 16602069
nr 1660 2069
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 5/172. Färglitografi, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x56 cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:51:46
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr