KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122001
nr 1412 2001
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Spökflygaren". Signerad, daterad -68. Olja på pannå, 36x43, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:59:42
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg