GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8527092
nr 852 7092
Porslin
3 delar, 1800-tal, Kina Japan, Dia12-21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:30:01
11/10 22:53:36