MÖBLER / Skåp & hyllor / Flaskschatull 13778284
nr 1377 8284
Flaskschatull
Mahogny med 2 pluntor, 1800-tal. Längd: 25. Djup: 13 cm, höjd: 25 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:02:29
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)