GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Coffee set 11198233
nr 1119 8233
COFFEE SET
15 pieces, Japan, wear, damages, saknar knopp på lock.
15 delar, Japan
Condition: slitage, skador, saknar knopp på lock
SEK 100
Monday July 17 2017
at 18:12:28
17/7 15:38:30