FURNITURE / Tables / Writing desk 5737395

nr 573 7395

WRITING DESK

Lenght: ()

Josef Frank No: 1022, längd: 130, djup: 60, höjd: 73

Condition: slitage, skador

6000

SEK 12200

Monday Mars 30 2009
at 16:00:00