KONST / Litografier / Färglitografi 9691180
*
nr 969 1180
Aramis Ney
(f. 1943)
Färglitografi, 3 st, Aramis Ney (f. 1943), 150 upplaga, motivet: 23x35
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juni 2015
kl 20:47:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/6 14:45:23
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aramis ney färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Aramis Ney
nr 969 1180
Aramis Ney
(f. 1943)
Färglitografi, 3 st, Aramis Ney (f. 1943), 150 upplaga, motivet: 23x35
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 juni 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/6 14:45:23 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aramis ney färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



