KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537151
nr 1753 7151
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, Hus. Olja på pannå, 32x55, oramad
Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.
Utrop:
800 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:34:12
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tore Hultcrantz
Läs mer om Tore Hultcrantz
Lis Husberg (f. 1920)
Tore Hultcrantz
Läs mer om Tore Hultcrantz
nr 1753 7151
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
Tore Hultcrantz
Lis Husberg (f. 1920)