KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14556415
nr 1455 6415
Gerhard Nordström
(f. 1925), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 17/20. Bildmått: 33x42cm, yttermått inklusive ram: 56x63cm
Gerhard Nordström, svensk målare och grafiker född 1925 i Lund.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:17:18
21/3 18:10:08
Gerhard Nordström
Läs mer om Gerhard Nordström