KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8271039
nr 827 1039
signerad, 1878, Man i skägg, 40 x 29
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2013
kl 18:53:58
15/5 01:40:28
19/5 17:11:01
350 kr