KONST / Litografier / Färglitografi 14413435
nr 1441 3435
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 132/150. Färglitografi, bildmått: 38x56, yttermått inklusive ram: 59x78 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:20:40
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
2.400 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann