KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12498178
nr 1249 8178
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Teckningar, 2 st, Marina, signerad, ca 26x40
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:38:09
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr