KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15988082

nr 1598 8082

Ingrid Nilsson, Signerad, "Djurgårdspromenad", -78. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:50:37