ART / Etchings etc / Colour etching 16715105
nr 1671 5105
Minako Masui
(f. 1940), Sverige
Minako Masui (b. 1940), Sweden. Signed, numbered 95/150, dated -89. Image dimensions: 25x30 cm, outer dimensions including frame: 41x56,
COLOUR ETCHING, Signerad, numrerad 95/150, daterad -89. Bildmått: 25x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x56 cm
Monday January 6 2025
at 18:31:22
Minako Masui
Minako Masui, japansk-svensk grafiker och skulptör född 1940 i Yokohama.
Read more about Minako Masui
Minako Masui
Read more about Minako Masui
nr 1671 5105
Minako Masui
(f. 1940), Sverige
| Estimate: | 500 |
Monday January 6 2025 |
Minako Masui
Minako Masui, japansk-svensk grafiker och skulptör född 1940 i Yokohama.Read more about Minako Masui