KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14246027
nr 1424 6027
Ole Rosén
(f. 1958), Sverige
Etsning, "Fångad"". Signerad, numrerad 24/40, daterad -79. Bildmått: 16,5x12,5 cm, yttermått inklusive ram: 34x25 cm
Ole Rosén, svensk-norsk målare, grafiker, skulptör och bildpedagog född i Örebro 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:52:55
9/10 10:56:21
Ole Rosén
Läs mer om Ole Rosén