KONST / Litografier / Färglitografier 14088272
nr 1408 8272
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, daterad 85. Motivet: 34x46cm, yttermått inklusive ram: 53x64cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:15:54
16/7 10:47:16
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant