KONST / Litografier / Färglitografi 14413533
nr 1441 3533
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 58/295, daterad 1997. Färglitografi, bildmått: 30x30, yttermått inklusive ram: 45x45 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:36:14
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
6
1.400 kr
1.500 kr
7
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson