KONST / Litografier / Färglitografi 13746365
nr 1374 6365
Einar Rosén
(1910-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/235. Motivet: 41x50 cm
Einar Rosén, svensk målare och grafiker född 1910, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:26:10
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Einar Rosén
Läs mer om Einar Rosén