KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004635

nr 1700 4635

Elisabeth Ekwall

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, "In the Woods", kopia efter Zorn. Ej signerad. Olja på duk, 29x19 cm, yttermått inklusive ram: 37x27 cm

Elisabeth Ekwall, svensk bildkonstnär född 1950.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:49:13

Elisabeth Ekwall

Läs mer om Elisabeth Ekwall