KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13989248
nr 1398 9248
Lars Rolf
(1923-2001), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 195/310. Motivet: 22x32cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm
Lars Rolf, svensk bildkonstnär född 1923, död 2001.
Utrop:
600 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:01:02