MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Embroideries 7748205

nr 774 8205

EMBROIDERIES

3 pcs, China, wear, damages.

3 st, silke på siden, Kina

Condition: slitage, skador

1000

SEK 550

Monday August 27 2012
at 18:33:18