GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Imari 4545597
nr 454 5597
Imari
Lockurna + vas, höjd: ca 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2007
16/2 22:54:50
150 kr
17/2 21:14:17
Imariporslin