GLASS & CERAMICS / Ceramics / Imari 4545597

nr 454 5597

Imari

Lenght: ()

Lockurna + vas, höjd: ca 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 200

Monday February 19 2007
at 16:00:00

16/2 22:54:50 1      150 kr
17/2 21:14:17 2      Vinnande bud

Imariporslin